Jeremy Irons w obsadzie serialu Watchmen!

Zdobywca Oscara Jeremy Irons zasili szeregi nowego serialu HBO pt. Watchmen. Będzie to kolejny tytuł ze stajni DC, w której aktor wystąpi. Wcześniej wcielił się w rolę Alfreda w filmie Justice League.

Jeremy Irons otrzymał wiodącą rolę w pilocie serialu Damona Lindelofa i dołączy do reszty obsady, czyli  Reginy King, Dona Johnsona, Tima Blake’a Nelson, Louisa Gossett Jr., Adelaide’y Clemens i Andrew Howarda. Na razie nie wiadomo w jakich rolach zobaczymy aktorów.  Watchmen ma być adaptacją komiksów z lat ’80, autorstwa  Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa.  W 2009 r. mogliśmy oglądać filmową wersję w reżyserii Zacka Snydera, natomiast serial ma diametralnie różnić się zarówno od kinowego hitu, jak i papierowego pierwowzoru.

Zobacz również: Predator – pełny zwiastun filmu o kosmicznym zabójcy!

Watchmen: Strażnicy (opis dystrybutora): Akcja filmu Watchmen: Strażnicy osadzona jest w alternatywnej Ameryce roku 1985, kiedy to przebrani w kostiumy superbohaterowie są częścią społeczeństwa, a Zegar Sądu Ostatecznego – wyznaczający poziom napięcia między USA, a Związkiem Radzieckim – stale pokazuje pięć minut do północy. Kiedy jeden ze Strażników zostaje zamordowany, Rorschach postanawia odnaleźć mordercę. Ponownie jednocząc siły z dawnym legionem zwalczającym przestępczość – rozwiązaną grupą superbohaterów na emeryturze, z których tylko jeden posiada prawdziwą moc – Rorschach wpada na trop zakrojonego na szeroką skalę spisku, który prowadzi do czasów ich wspólnej przeszłości i katastroficznych konsekwencji w przyszłości.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Fot. kadr z filmu Justice League

Stały współpracownik

Fan kina i seriali. Krążą plotki, że wszystko co jest w odcinkach to obejrzy. Dementuje i po kryjomu ogląda, Zazwyczaj się przyznaje i o tym opowiada. Lubi gadać, nawet nagrywa i wrzuca w formie podcastu na YouTube. Przede wszystkim szuka kreatywności w świecie filmu i telewizji, czegoś nowego, co przyśpieszy bicie jego filmowego serca. W wolnych chwilach ogląda seriale, chodzi do kina i gra na PS4.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?