Jessica Jones – wiemy, kiedy możemy się spodziewać 3. sezonu

Daredevil, Iron Fist i Luke Cage już nie pojawią się z następnymi sezonami, ale przed nami wciąż trzecia – i prawdopodobnie ostatnia – odsłona Jessiki Jones.

Bob Iger, szef Disneya, zdradził, że 3. sezon pojawi się prawdopodobnie w letnim okresie. Będzie to zatem nieco później niż zwykle – poprzednie sezony debiutowały zazwyczaj wiosną.

Kadr z serialu Jessica Jones

kadr z serialu Jessica Jones

Zobacz również: Gra o Tron – HBO udostępniło dużo zdjęć z 8. sezonu

Oryginalna produkcja platformy Netflix pt. Jessica Jones to interesujące spojrzenie na życie głównej bohaterki, będącej jedną z najbardziej popularnych, nowych postaci wytwórni Marvel na przełomie ostatniej dekady. Protagonistka mierzy się zarówno ze swoimi wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi demonami. Po tragicznym w skutkach etapie bycia superbohaterką, Jessica Jones powolutku odbudowuje swoje personalne życie, jak również karierę zawodową jako detektyw, który zostaje wciągnięty w mroczne sprawy Nowego Jorku.

W drugim sezonie serialu wystąpili: Krysten Ritter, Rachael Taylor, Carrie-Anne Moss, Eka Darville, Leah Gibson, J.R. Ramirez oraz David Tennant gościnnie jako Kilgrave.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Jessica Jones

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?