Advertisement

Jest nowy plakat z drugiego sezonu Titans!

Titans od platformy streamingowej DC powraca po przerwie. Teraz możemy przyjrzeć się oficjalnemu plakatowi produkcji.

Na nowej oficjalnej grafice pokazano nam naprawdę sporo bohaterów serialu. Oprócz podstawowego składu Titans, widać lubianych Hawk’a i Dove, Superboy’a i Wonder Girl. Ponownie możemy przyjrzeć się również postaci Deathstroke’a, który będzie jednym z przeciwników drużyny w tym sezonie. Na grafice brakuje jednak postaci, która wzbudziła bardzo duże zainteresowanie serialem – Bruce’a Wayne’a.

Nowy sezon serialu Titans pomimo dość aktywnej promocji zdaje się dość enigmatyczny. Pierwsza seria zakończyła się gigantycznym cliffhangerem, którego efektów prawie nie widać jednak w zwiastunach kontynuacji. Wielu fanów, jest więc ciekawa w jakim kierunku właściwie będzie zmierzać serial.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Titans – Batman i Deathstroke w zwiastunie 2. sezonu!

Pierwszy sezon produkcji okazał się bardzo dużym sukcesem komercyjnym mimo mieszanych recenzji krytyków. Titans rozpędziło rozwój platformy streamingowej DC, dzięki czemu dostaliśmy później takie seriale jak rewelacyjny Doom Patrol.

Premiera kontynuacji została zapowiedziana na 2 września tego roku. W rolach głównych występują Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop oraz Ryan Potter.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?