Jimmy McGill powraca w oficjalnym zwiastunie 4. sezonu Better Call Saul!

Wiecie, dlaczego Bóg stworzył węże przed adwokatami? Tego dowiecie się właśnie z pierwszego trailera nowego sezonu Better Call Saul!

Dowiecie się również, że w Albuquerque w stanie Nowy Meksyk zaczyna się robić dosyć krwawo. Wszystko to zapewne za sprawą wojny pomiędzy Gusem Fringiem, a rodziną Salamanca.  Czuć też, że naszemu sprytnemu protagoniście zaczyna się palić grunt pod nogami. Podobno w nowych odcinkach Better Call Saul  pojawi się kolejna ważna postać znana z Breaking Bad. Czy będzie to na przykład Jesse? Przekonamy się już niebawem, bo 6 sierpnia.

Zobacz również: Jak potoczyły się losy obsady #1 – Breaking Bad

Przypominamy, że głównym bohaterem serialu jest Jimmy McGill, który pragnie ugruntować swoją pozycję, jako licencjonowany prawnik. Nierzadko przy tym jednak stosuje się do legalnych zagrywek. Jak mówi oficjalny opis czwartego sezonu, po śmierci Chucka transformacja Jimmy’ego w alter ego przybiera na sile. Zaczyna coraz bardziej zagłębiać się w kryminalnym świecie, co może postawić jego prawniczą karierę oraz związek z Kim w niebezpieczeństwie. Odejście Chucka dotyka również jego byłych współpracowników: Howarda, a także Kim, którzy po raz kolejny będą musieli stanąć po przeciwnych stronach barykady w bitwie zapoczątkowanej przez braci McGill.

W międzyczasie Mike Ehrmantraut bierze coraz aktywniejszy udział jako konsultant w firmie Madrigal Electromotive. Nie jest to dla niego odpowiedni czas na pracę dla Gusa Fringa, gdyż zapaść Hectora Salamanci poważnie wstrząsnęła kryminalnym półświatkiem Albuquerque i wprowadziła zamęt wśród członków kartelu. Kiedy Gus zmienia swoje błyskotliwe plany, Nacho znajduje się na celowniku śmiercionośnych sił.

Źródło: ew.com / Ilustracja wprowadzenia: AMC

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

poprawiacz2000 pisze:

August to nie wrzesień. 😉

Dominik Dudek pisze:

Faktycznie. Musiało już być późno 😀

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?