AdvertisementJoe Russo chwali Jona Favreau za podejście do serialu The Mandalorian!

Bracia Russo odwiedzili nie tak dawno plan zdjęciowy nowego serialu gwiezdnowojennego zatytułowanego The Mandalorian. Tam też spotkali się z Jonem Favreau (Iron Man) oraz Taiką Waititi (Thor: Ragnarok), którzy są zaangażowani w prace nad projektem.

Anthony i Joe Russo wspomnieli o tym fakcie podczas panelu pytań i odpowiedzi zorganizowanym przy okazji specjalnej projekcji filmu Avengers: Wojna bez granic. Ostatni ze wspomnianych braci, pochwalił wówczas Jona Favreau za jego niesamowite podejście do wizualnej strony serialu The Mandalorian:

To niesamowite. Poszliśmy tam, by przywitać się z Jonem. Taika reżyserował akurat jeden z odcinków, więc postanowiliśmy spędzić z nimi chwilę. Jon zawsze jest na bieżąco, jeśli chodzi o najnowsze zdobycze technologiczne. Tworzy ten serial, w sposób, w jaki nie robił tego nikt przed nim. Właściwie jest to zdumiewające.

Zobacz również: Nick Nolte otrzymał rolę w serialu The Mandalorian!

Akcja serialu ma rozgrywać się po wydarzeniach przedstawionych w Powrocie Jedi. Protagonistą będzie samotny rewolwerowiec i jeden z Mandalorian, czyli rasy słynnych najemników i łowców nagród. Najbardziej znani są ze swoich  charakterystycznych zbroi – takich, jakie nosili m.in. Boba i Jango Fett.

Budżet pierwszego sezonu serialu wyniesie 100 milionów dolarów. Oznacza to, że na każdy odcinek będzie przeznaczone 10. Serial trafić ma na disneyowską platformę streamingową, która rusza w 2019 roku. W międzyczasie trwają też prace nad serią poświęconą Cassianowi Andorowi – bohaterowi znanego z filmu Łotr 1: Gwiezdne wojny – historie.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Matt Sayles/Invision for Simone/AP

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?