Jon Snow w Marvel Cinematic Universe?! [aktualizacja]

Według nieoficjalnych informacji Kit Harington dołączy do Marvel Cinematic Universe. Na razie nie wiadomo, jaką rolę zagra.

Serwis Deadline donosi, że ekranowy Jon Snow z serialu Gra o Tron – Kit Harington podpisał właśnie kontrakt z wytwórnią Marvel Studios i niedługo dołączy do Kinowego Uniwesum Marvela. Póki co nie poznaliśmy jeszcze żadnych szczegółów na temat zaangażowania aktora w MCU. Fani jednak spekulują, że Harington może wcielić się w rolę dopiero co ogłoszonego Moon Knighta.

Zobacz także: Ms. Marvel, Moon Knight, She-Hulk – nowe seriale MCU potwierdzone!

Prawdopodobnie konkretne informacje w tej sprawie poznamy już dziś o godz. 19:00 polskiego czasu, kiedy to w ramach konwentu D23 odbędzie się panel poświęcony między innymi filmom kolejnej fazy Marvel Cinematic Universe.

Aktualizacja: Właśnie potwierdzono, że Kit Harington pojawi się w Eternals i zagra postać Dane’a Whitmana, znanego również jako Black Knight.

Źródło: Deadline/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?