AdvertisementJupiter’s Legacy – są nowe zdjęcia z planu

Netflix kontynuuje swoją serialową ekspansję w klimatach superbohaterskich. Po wielu serialach tworzonych na podstawie komiksów Marvela oraz dobrze przyjętym The Umbrella Academy przyszedł czas na Jupiter’s Legacy.

Jupiter’s Legacy to serial, który powstaje już od jakiegoś czasu, więc zaczynamy otrzymywać coraz więcej materiałów z planu. Na najnowszych zdjęciach widać postać Sheldona Sampsona granego przez Josha Duhamela. Jest on herosem z pierwszej generacji superbohaterów, która zyskała moce w latach 30 XX wieku. W chwili trwania akcji komiksu są oni poważanymi strażnikami, którzy od lat walczą ze złoczyńcami i stworzyli organizację Union of Justice. Ich potomkowie dopiero starają się zdobyć podobną renomę lub wręcz przeciwnie – odrzucają albo wykorzystują swoje moce w egoistyczny sposób. To właśnie między innymi o problemach młodego pokolenia superbohaterów opowiada komiks autorstwa Marka Millara i Franka Quitely.

Zobacz również: Jupiter’s Legacy – Dziedzictwo Jowisza tom 1 – recenzja komiksu

Showrunnerem produkcji jest Steven S. DeKnight, który odpowiadał również za pierwszy sezon Daredevila. Oprócz Josha Duhamela, w serialu grają również Ben Daniels, Leslie Bibb, Andrew Horton i Elena Kampouris. Serial ma zadebiutować na platformie streamingowej w 2020 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Mucha Comics

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?