Kapitan Bomba – oto fanowskie wideo live-action!

Pamiętacie jeszcze tę kontrowersyjną animację dla dorosłych, którą emitowano w latach 2007-2013? Jeśli tak, powinniście zatem rzucić okiem na poniższą gratkę dla fanów przaśnego science-fiction w krzywym zwierciadle.

Kapitan Bomba zdecydowanie nie jest serialem, który przemawia do wszystkich. Jednak mimo wszystko zebrał on na tyle dużą liczbę zwolenników, że w wielu kręgach doczekał się miana kultowego. Na youtebowym kanale o nazwie remakerzy zaprezentowano aktorską wersję produkcji. Prezentuje on kontynuację losów bohaterów serii.

Zobacz również: Sebastian Fabijański i O.S.T.R. w singlu promującym Psy 3. W imię zasad

Za produkcję, reżyserię, scenariusz, montaż i SFX  odpowiada- Paweł Przewłoka, z kolei Sebastian Bieżyński obok bycia drugim producentem i scenarzystą zagrał tytułową rolę. W pozostałych rolach wystąpili Mariusz Odwarzny, Wiliam Gruff, Damian Jankowski oraz Natalia Nadia Biel, Leszek Łaba i Marek Marcinkowski.

Chcielibyście, żeby Kapitan Bomba otrzymał pełnometrażową wersję live-action?

Opis: Parodia produkcji science-fiction, której głównym bohaterem jest kapitan Tytus Bomba. Znajdujący się na usługach Gwiezdnej Floty śmiałek wraz ze swoimi dwoma podkomendnymi, Januszem i Sebkiem, broni galaktyki Kurvix przed inwazją kosmitów. Kilkadziesiąt krótkich odcinków w humorystyczny, acz nie nazbyt wyszukany sposób przedstawia walkę nie przebierającego w słowach oddziału z zastępami skurwoli, dodupyzaurów i innych ras obcych, codzienne życie na pokładzie Orzeła 7 czy interpersonalne spory Bomby z chorążym Torpedą, którego załoga przez kilkanaście odcinków znajduje się na pierwszym planie. Przez serial przewija się również wiele postaci drugoplanowych, jak chociażby admirał Gwiezdnej Floty, Klaudia – siostra Sebka, lubiąca seks oralny z kurvinoksami – czy kapitan Dupa – uwielbiana przez obcych homoseksualna parodia Bomby.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Kapitan Bomba

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?