Kidding – pierwszy epizod serialu do obejrzenia na Youtube!

Produkcja stacji Showtime, którą od pewnego czasu możemy obejrzeć na HBO GO, jest do obejrzenia na Youtube. A przynajmniej jej pierwszy odcinek.

Dzięki temu osoby nieposiadające dostępu do platformy HBO mogą zapoznać się z ciekawą pozycją z Jimem Carreyem w roli głównej. Na kanale Youtube znajdziemy wersję oryginalną z napisami po angielsku:

Oficjalny opis produkcji telewizyjnej: Głównym bohaterem serialu Kidding jest Jeff, znany jako Pan Pickles (Jim Carrey) – legendarny prezenter dziecięcych programów telewizyjnych. Mężczyzna jest wzorem mądrości i dobroci życiowej zarówno dla najmłodszych widzów, tych o dopiero kształtujących się umysłach, jak i ich rodziców, którzy wychowali się na jego programach. Kiedy sytuacja rodzinna Jeffa zaczyna się mocno komplikować, bohater przekonuje się, że w sytuacji kryzysowej, która go coraz bardziej przerasta, wskazówek postępowania nie znajdzie w bajkach i przypowieściach. W efekcie dobry człowiek zanurzony w okrutnym świecie zaczyna odchodzić od zmysłów, co jednocześnie jest źródłem komizmu i chwyta za serce.

Z czasem Jeff zaczyna buntować się przeciw regułom ustalonym przez producenta wykonawczego, Seba (Frank Langella), w prowadzonym przez niego programie. Ten obawia się, że stan psychiczny telewizyjnej gwiazdy nieodwracalnie może zniszczyć markę, jaką razem stworzyli, w związku z czym dyskretnie zaczyna przygotowywać się do wymiany prowadzącego. W tym samym czasie Deidre (Catherine Keener), która kieruje działem lalkarskim, boryka się z własnymi prywatnymi i zawodowymi problemami.

Omawianą serię stworzył Dave Holstein. Warto tutaj dodać, że członkiem kreatywnej ekipy jest także reżyser Michel Gondry. Kidding zadebiutuje na stacji Showtime już 9 września.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe Showtime

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?