Kobiety mafii 2 – Vega i jego ekipa na nowych ujęciach!

Pojawiły się nowe materiały promujące sequel Kobiet mafii. Możemy tam zobaczyć Patryka Vegę, a także „ekipę Narcos”, jak to określił jeden z najgłośniejszych obecnie reżyserów w Polsce.

Zobacz również: Halloween króluje w zagranicznym box office

Ciąg dalszy Kobiet mafii to rozwinięcie wątków znanych z części pierwszej, powrót doborowej obsady i zastrzyk zupełnie nowej, świeżej krwi. Tym razem u boku Agnieszki Dygant, Aleksandry Popławskiej i Katarzyny Warnke pojawi się latynoamerykańska mega gwiazda Angie Cepeda oraz debiutująca na dużym ekranie Aleksandra Grabowska! W męskiej części ekipy wystąpią: Piotr Adamczyk, Enrique Arce, Janusz Chabior, a także: Krzysztof Czeczot, Damian Kret, Patryk Pniewski, Otar Saralidze, kulturysta – Michał Karmowski oraz raperzy Bonson i Sobota. Kobiety mafii 2, na podstawie scenariusza Olafa Olszewskiego i Patryka Vegi, to nie tylko festiwal akcji i moc efektów specjalnych, ale przede wszystkim potężna dawka humoru, ogromne emocje, porywające historie miłosne i pełnokrwiste bohaterki, dzięki którym w polskiej mafii naprawdę zapanują nowe porządki.

Kiedy premiera?

Kontynuacja wielkiego kinowego przeboju Patryka Vegi na ekranach od 22 lutego 2019.

Źródło: Instagram/patryk_vega_official / ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Kobiety mafii/fot. Anna Gostkowska

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?