Kolejny serial ze świata Gwiezdnych Wojen w drodze! Diego Luna w obsadzie!

Disney planuje stworzenie kolejnego serialu ze świata Gwiezdnych Wojen!

Kolejna gwiezdnowojenna produkcja również ma powstawać na potrzeby p;atformy streamingowej Disneya, która dzisiaj zyskała oficjalną nazwę – Disney Plus. Co ciekawe gwiazdą serialu ma być Diego Luna. Nie, nie przesłyszeliście się. Ten sam Diego Luna, którego widzieliśmy w Łotrze 1. Serial zaś ma być prequelem do wydarzeń sprzed pierwszego spin-offa sagi. Opowie historię szpiega, Cassiana Andora w czasach rozkwitu Rebelii.

Fot. mat. prasowe

Przypominamy, że w drodze jest także jeszcze inny serial osadzony dawno temu w odległej galaktyce, który nosi tytuł The Mandalorian. Jego akcja z kolei ma być osadzona pomiędzy upadkiem Imperium a utworzeniem Pierwszego Porządku, czyli między Epizodem VI, a VII. Razem z samotnym rewolwerowcem wyruszymy w podróż po odległych zakątkach galaktyki z dala od  wpływów Nowej Republiki.

Disney pompuje pokaźne sumy pieniędzy do zbliżającej się wielkimi krokami platformy Disney Plus. Jak niedawno ogłoszono, swoje seriale mają otrzymać również niektorzy superbohaterowie Kinowego Uniwerum Marvela. Jest zatem na co czekać! Oby tylko miesięczny abonament nie nadwyrężał zbytnio naszych kieszeni.

Źródło: THR / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?