Król tygrysów – wywołujący emocje serial Netfliksa dostanie jeszcze jeden odcinek?

Król tygrysów to jeden z nowszych dokumentów platformy Netfflix, który zebrał całkiem niezłą popularność przez wzgląd na kontrowersyjny wydźwięk.

Jak poinformował za pośrednictwem baseballisty Justina Turnera Jeff Lowe – do którego należy miejsce, w którym pracowano nad serialem – fani mogą liczyć na jeszcze jeden, dodatkowy epizod Króla tygrysów. Ma się pojawić w przyszłym tygodniu. Czekamy jeszcze jednak na informację od samego Netfliksa.

Zobacz również: TOP 10 filmów i seriali na Netflix 6 kwietnia! Dom z Papieru górą!

Opis: W podziemnym świecie hodowców wielkich kotów można spotkać przeróżne osobowości. Jednak najbardziej ekscentryczny ze wszystkich ekscentryków jest bez wątpienia Joe Exotic — barwny poligamista z giwerą i piosenkarz country, a także szef zoo w Oklahomie. Charyzmatycznego Joego i innych zadziwiających bohaterów tego dokumentu, wśród których znaleźli się narkomani, oszuści i przywódcy sekt, łączy pasja do wielkich kotów. Podoba im się status społeczny i zainteresowanie, jakim cieszą się dzięki swojej niebezpiecznej menażerii. Jednak gdy Carole Baskin, walcząca o prawa zwierząt właścicielka schroniska dla wielkich kotów, grozi, że położy kres ich hobby, sprawy przybierają mroczny obrót. Narastający konflikt doprowadza do aresztowania Joego w związku z zabójstwem na zlecenie i ujawnia skomplikowaną historię, w której bardziej niebezpieczny od wielkiego kota jest tylko jego właściciel.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?