Krypton anulowany po drugim sezonie

Krypton, czyli serial spod znaku DC emitowany na platformie SYFY został anulowany. Porzucono również plany zapowiadanej wcześniej ekranizacji komiksu Lobo.

Stacja SYFY porzuciła Krypton ze względu na małą oglądalność. Po świetnie przyjętym pierwszym sezonie, ilość widzów kontynuacji drastycznie zmalała. W związku ze spadającą popularnością głównej serii, zrezygnowano również ze spin-off’u z Lobo w roli głównej. Producenci serialu, David S. Goyer i Cameron Welsh nie poddają się jednak i szukają alternatywy dla Kryptonu. Być może seria znajdzie dla siebie miejsce na innej platformie, która będzie zainteresowana kontynuacją. W podobnej sytuacji był wcześniej serial The Expanse. SYFY anulowało serię, którą później wykupiła platforma Amazona.

fot. kadr z serialu Krypton

Zobacz również: The Expanse – nowa zapowiedź 4. sezonu! Piąta seria potwierdzona!

Krypton przedstawia losy dziadka Supermana, Seg-El’a. Próbuje on ocalić swoją planetę w czasie, gdy ta stopniowo pogrąża się w chaosie. Musi też mierzyć się z Brainiac’em i Adamem Strangem. W serialu występują Cameron Cuffe, Shaun Sipos i Georgina Campbell.

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?