Krypton – Lobo bohaterem nowej zapowiedzi 2. sezonu

Poprzedni materiał wideo poświęcony był szalejącemu Doomsdayowi. Teraz możemy zobaczyć w akcji nieco mniej jednoznaczny czarny charakter.

Lobo stanowi w komiksach totalnego outsidera, gdziekolwiek by się nie pojawił. Jego pojawienie się w nowym sezonie Kryptonu może przynieść coś świeżego.

Zobacz również: Krypton – niepowstrzymany Doomsday w nowej zapowiedzi 2. sezonu

Opis 1. sezonu: na dwa pokolenia przed zniszczeniem planety Supermana Krypton opowiada o losach Seg-Ela (Cameron Cuffe), legendarnego dziadka Człowieka ze Stali – którego ród El został upokorzony i poddany ostracyzmowi. W czasach, gdy wśród dowództwa Kryptonu panował nieład, Seg-El spotyka ziemskiego podróżnika w czasie, Adama Strange’a (Shaun Sipos). Ostrzega go, że ma mało czasu na ocalenie swojego ukochanego świata od pogrążenia się w totalnym chaosie. Walcząc o oczyszczenie własnego nazwiska i byt swoich najbliższych, Seg zostaje również wplątany w śmiertelny konflikt interesów – może uratować swoją rodzinną planetę bądź pozwolić na jej zniszczenie, tym samym zaważając o przyszłości przyszłego wnuka.

Krypton został wyprodukowany przez Warner Bros. Horizon Scripted Television, jego producentem wykonawczym jest David S. Goyer (Człowiek ze StaliBatman v Superman: Świt sprawiedliwości, trylogia Mrocznego Rycerza), zaś showrunnerem Cameron Welsh. Oprócz Cuffe i Siposa, w obsadzie znajdują się: Georgina Campbell (Broadchurch), Elliot Cowan (Demony Da Vinci), Ann Ogbomo (World War Z), Rasmus Hardiker (Wasza Wysokość), Wallis Day (Will), Aaron Pierre (Tennison) oraz an McElhinney (Gra o tron). Krypton miał swoją premierę 21 marca 2018 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?