Advertisement

Księga czarownic – Produkcja przedłużona. Będą dwa nowe sezony

Stacja Sky dała zielone światło na kolejne sezony serialu.

Wczoraj widzowie mieli okazję zobaczyć finał pierwszego sezonu Księgi czarownic. Kto już go widział wie, że w takim momencie historia Diany i Matthew nie mogła się zakończyć, w związku z czym stacja zadowolona z liczby oglądalności, przedłużyła serial o 2 i 3 sezon.

Fot. Sky

Zobacz również: Fantastyczne zwierzęta 2 – w filmie ujrzymy kolejną młodszą wersję znanej postaci z Harry’ego Pottera

Księga czarownic oparta jest na serii książek autorstwa Deborah Harkness, zatytułowanej Księga wszystkich dusz. Główną bohaterką jest doktor historii Diana Bishop, która jest czarownicą i potomkinią pierwszej wiedźmy straconej w Salem. W czasie gdy Diana próbuje odciąć się od wszystkiego co związane jest z magią, nieoczekiwanie do jej rąk trafia manuskrypt będący źródłem pożądania demonów, czarownic i wampirów. 

Obsada: Teresa Palmer (Kiedy gasną światła), Matthew Goode (Gra tajemnic), Alex Kingston (Doktor Who), Valarie Pettiford (Czarna lista), Lindsey Duncan (Pozostawieni), Tanya Moodie (Sherlock), Daniel Ezra (Undercover), Edward Bluemel (House Finch), Freddie Thorpe (Overdrive).

Cały sezon serialu dostępny jest na HBO GO.

Źródło: digitalspy / Ilustracja wprowadzenia: Sky

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?