Advertisement

L.A.’s Finest – 1. sezon spin-offa Bad Boys zamówiony po zmianie telewizji

Produkcja L.A.’s Finest wchodzi w nową fazę. Po tym, jak powstanie serialu w uniwersum Bad Boys wisiało na włosku wskutek decyzji stacji NBC, pod swe skrzydła przygarnął go inny właściciel.

Kilka tygodni temu przedstawiciele NBC obejrzeli pilot zamówionego wcześniej sezonu, po czym nie uznając go za dość dobry – zrezygnowali z niego. Zaskoczeni takim obrotem spraw twórcy nie chcieli zrezygnować z dość drogiego projektu i zaczęli szukać innej stacji. Ostatecznie wszystkim zajęła się firma Charter Communications wespół z Sony Pictures TV. Dzięki temu serial będzie można obejrzeć w telewizji Spectrum. L.A.’s Finest liczyć będzie 13 epizodów.

L.A.'S Finest

Fot. Materiały prasowe

Opis: Niezależna, była agentka DEA Syd Burnett rozpoczyna nową pracę jako detektyw w LAPD. Jej partnerką jest Nancy McKenna (Alba), pracująca matka, która zazdrości wolności w działaniu swojej koleżance. Obie panie mają zupełnie różniące się style życia, jednak są niezrównane w swoich profesjach.

Serial jest dziełem duetu scenarzystów/producentów, czyli Brandona Margolisa i Brandona Sonniera. Produkcją wykonawczą spin-offu zajmują się Jerry Bruckheimer oraz Doug Belgrad, którzy byli zaangażowani również w rozwój pierwotnej serii filmowej. W tym zadaniu wspiera ich też Jonathan Littman, wraz z drobną pomocą Kristie Anne Reed.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?