L.A.’s Finest – żeńska wersja Bad Boys? Pierwszy fotos!

Wytwórnia Sony Pictures opublikowała pierwsze zdjęcie promujące ich telewizyjny spin off kultowej serii Bad Boys pt. L.A.’s Finest. Na fotce możecie podziwiać kobiecy duet złożony z Gabrielle Union i Jessicy Alby. Zdjęcie udostępnił portal Entertainment Weekly.

Zobacz również: Bad Boys for Life – Jacob Scipio i Paola Nuñez dołączają do obsady filmu!

L.A.’s Finest to trzynastoodcinkowa seria, która podąża śladami Syd Burnett (Union). Bohaterka postanowiła porzucić za sobą swoją skomplikowaną przeszłość i zostać detektywem. Gdy dostaje nową partnerkę, Nancy McKennę (Alba), będącą pracującą matką z równie złożoną, co główna postać, historią, Syd zmuszona jest sprawdzić, czy za niedostępną osobowością swojej koleżanki nie kryje się ważny, osobisty sekret. Niemniej, te dwie kobiety nie łączy ze sobą zbyt wiele. Jednakże zawsze znajdują wspólny język, gdy chodzi o łapanie przestępców na ulicach Los Angeles.

W obsadzie filmu znajdują się również: Ernie Hudson – Joseph Burnett, Zack Gilford – Ben Walker, Duane Martin – Ben Baines i Ryan McPartlin – Patrick McKenna.

L.A.’s Finest zadebiutuje w sieci już w 2019 roku. Jesteście gotowi na żeńską wersję popularnych Bad Boys?

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Columbia Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?