Lauren Cohan odchodzi z The Walking Dead!

Niecały tydzień temu świat obiegła informacja, że Andrew Lincoln odchodzi z The Walking Dead. Wiadomość można było przeczytać na naszym portalu tutaj. Zanim jeszcze publika zdążyła oswoić się z tym faktem, Hollywood Reporter podał informację, że Laura Cohan również wycofuje się z produkcji i weźmie udział tylko w sześciu odcinkach nowej serii.

Lauren Cohan and Steven Yeun in The Walking Dead (2010)

Fot. Kadr z serialu The Walking Dead

Krążą informacje, że Cohan nie udało się wynegocjować nowej umowy ze stacją AMC. Sama stacja telewizyjna nie podała oficjalnej odpowiedzi na zapytania publiki. Według doniesień Hollywood Reporter decyzja o odejściu zapadła, gdy Laura Cohan otrzymała główną rolę w serialu komediowym Whiskey Cavalier, produkcji ABC.

 

Kolejne odejście nie wróży dobrze popularności serialu. The Walking Dead opiera się głównie na trzech postaciach wiodących – są nimi: Rick Grimes (Andrew Lincoln), Maggie Rhee (Laura Cohan) i Daryl Dixon (Norman Reedus). Po odejściu dwójki z nich ciężko jest wyobrazić sobie sytuację, w której Daryl, jakkolwiek nie uwielbiany przez publiczność, udźwignie całą historię na swoich barkach. Może jest to sygnał do tego, aby oddać koszulkę lidera serii Fear The Walking Dead. Historia FTWD osadzona jest w tych samych realiach i czasie jednak rozpatrywana z bardziej psychologicznego punktu widzenia.

Źródło: independent.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: AMC

Stały współpracownik

Wykorzystuję każdą okazję do czytania książek i oglądania filmów. Szczególnie interesuje mnie kultura brytyjska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?