Loki – wiemy, z ilu odcinków będzie się składał serial!

Premiera serialu Loki odbędzie się dopiero wiosną 2021 roku. Jednak już teraz zaczynamy poznawać coraz to nowe szczegóły na jego temat. Nawet sam odtwórca tytułowej roli postanowił  w jednym z ostatnich wywiadów zdradzić nieco z fabuły oraz potwierdził z ilu odcinków składał się będzie serial.

Tom Hiddleston wyjawił w ostatnim wywiadzie dla MTV News nowe szczegóły na temat serialu Loki. Od jakiegoś czasu wiemy, że produkcja będzie kontynuowała wątek Lokiego z Avengers: Koniec Gry, który ukradł Tesseract i zniknął. Bóg podstępu wykorzysta ponoć skradziony artefakt, by podróżować przez ludzką historię i zmieniać jej bieg. Teraz dowiadujemy się  że serial o Lokim będzie składał się z sześciu godzinnych odcinków. Aktor obiecał również, że w produkcji nie zabraknie humorystycznych elementów, a sam bohater przejdzie ogromną przemianę. Ponadto zasugerował, że na drodze Lokiego staną kompletnie nowi przeciwnicy:

Ujrzycie znane cechy jego charakteru. Jego inteligencję, spryt i magię, ale Loki spotka też ciekawych wrogów, takich, o których istnieniu nie miał pojęcia.

Zobacz także: WandaVision – prace na planie mogą ruszyć już we wrześniu

Produkcja serialu ma rozpocząć się dopiero na początku przyszłego roku, zatem na więcej informacji będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Doniesienia z obozu Marvela sugerują, że niedługo mają wystartować castingi do drugoplanowych ról.

Źródło: MTV News/ Collider/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmy Avengers: Infinity War

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?