Lucyfer- Piąty sezon będzie ostatecznym końcem serialu!

Producentka serialu Lucyfer, Idy Modrovich zapowiedziała już fanom, że piąty sezon będzie ostatnim i będzie kończył całą historię.

Modrovich dodała na Twitterze wpis uprzedzający desperackie próby fanów i pisanie petycji w kwestii realizacji szóstego sezonu. Lucyfer już raz został skasowany przez Foxa, po czym w glorii i chwale był jednak kontynuowany na Netfliksie, tak teraz  sytuacja wygląda inaczej.

Lucyfer

Fot. Kadr z serialu Lucyfer

Producentka napisała :

 Wielu fanów zastanawia się, czy powinni walczyć dalej. I choć my również czujemy smutek, że nasza wspaniała przygoda dobiega końca, ta bitwa  nic nie wskóra. Rozmawialiśmy z naszymi partnerami z Netfliksa oraz Warner Bros. i musicie wiedzieć, że bardzo dogłębnie przemyśleliśmy tę decyzję. Jesteśmy wdzięczni, że obaj partnerzy dali nam drugie życie, a teraz pozwolą dokończyć tę historię, jak należy.

Zobacz również: Ultraviolet -oficjalne zdjęcia z 2. sezonu serialu AXN Polska

Serial, oparty na postaci komiksowej marki Vertigo (imprint wydawnictwa DC), to opowieść o upadłym aniele Lucyferze, który postanawia opuścić Piekło i przenieść się do Los Angeles. Na miejscu pomaga detektyw Chole Decker walczyć z przestępcami nękającymi anielskie miasto. Po zakończeniu piątego sezonu serial będzie liczył 77 odcinków.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Mat.prasowe

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?