Advertisement

Lucyfer – poznaliśmy tytuł odcinka 5. sezonu!

Trwają właśnie prace nad finałowym sezonem. Pewien wpis wydaje się być szczególnie ciekawy.

Lucyfer wkrótce powinien otrzymać datę swojej premiery. Póki co na Twitterze dostrzeżono dość niepokojący wpis  od scenarzystów. 14 epizod ma bowiem nosić tytuł „Nothing lasts forever”.  Dodając do tego jeszcze emtki złamanego serca, wydaje się, że może chodzić o związek tytułowego antybohatera z Chloe. A może twórcy chcą jeszcze czymś zaskoczyć swoich widzów?

Zobacz również: TOP 30 – Najlepiej oceniane seriale Netflixa!

Co będzie nas czekać w wielkim finale? Póki co nie znamy szczegółów, ale showrunnerzy Ildy Modrovich i Joe Henderson przyznają, że podwaliny pod 5. sezon podłożyli już w trakcie tworzenia poprzednika i szykują coś naprawdę specjalnego.

Serial oparty na postaci komiksowej marki Vertigo (imprint wydawnictwa DC), to opowieść o upadłym aniele Lucyferze, który postanawia opuścić Piekło i przenieść się do Los Angeles. Na miejscu pomaga detektyw Chole Decker walczyć z przestępcami nękającymi anielskie miasto.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?