Lucyfer – zdradzono, kiedy mniej więcej możemy obejrzeć 4. sezon

Odkąd Netflix przejął anulowaną serię Lucyfer, fani nie mogą się doczekać, kiedy dojdzie wreszcie do  powrotu do ich ulubionych bohaterów. Teraz dostaliśmy dość klarowną podpowiedź.

Aimee Garcia (serialowa Ellia Lopez) zdradziła na Twitterze, że produkcję możemy obejrzeć przypuszczalnie w kwietniu lub maju.

Zobacz również: Nightflyers – znamy datę pojawienia się serialu na platformie Netflix. Nowy zwiastun

Premiera 4. sezonu serialu Lucyfer już w 2019 roku! Nie znamy jeszcze dokładniej daty premiery jednak wiadomo już, że 4. sezon będzie miał tylko 10 odcinków, które razem trafią na platformę Netflix.

Warto przypomnieć, że poprzednie sezony Lucyfera liczyły po 23 odcinki. W tym roku telewizja FOX, która odpowiadała za produkcję serialu postanowiła skasować go po zakończeniu 3. serii. Fani Mornigstara nie mogli pogodzić się z decyzją stacji i zorganizowali petycję aby uratować serial. W wyniku akcji #SaveLucifer FOX postanowił wyemitować 2. bonusowe epizody, a Amazon zgłosił chęć wykupienia praw do kontynuowania serialu. Finalnie nad losem 4. sezonu zaważył Netflix, który po raz pierwszy od trzech lat zdecydował się na przejęcie produkcji skasowanej przez nadawcę – wcześniej taki los spotkał Longmire.

Źródło: Twitter | Ilustracja główna: kadr z serialu Lucyfer

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?