Advertisement

Luke Cage – Mariah Dillard przejmuje władzę w nowym zwiastunie 2. sezonu

Jeszcze 10 dni pozostało do premiery 2. sezonu Luke’a Cage’a. Aby zaspokoić Waszą ciekawość Netflix postanowił wypuścić do sieci nowy zwiastun i pokazać nowe sceny z nadchodzącej produkcji. Trailer znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Luke Cage trzyma własny billboard w nowym materiale promocyjnym 2. sezonu!

Opis fabuły nowego sezonu: Po oczyszczaniu swojego imienia i z reputacją osoby posiadającej kuloodporne ciało, na ulicach Harlemu Luke Cage staje się prawdziwą sławą. Jego rozpoznawalność sprawia, że na jego barkach spoczywa jeszcze większa odpowiedzialność ochrony społeczności Harlemu. Gdy pojawia się nowy wróg, Luke będzie zmuszony balansować na granicy, która oddziela superbohatera od zwykłego złoczyńcy.

W drugim sezonie Luke’a Cage’a Mike Colter powróci jako tytułowy bohater, Simone Missick jako Misty Knight, Rosario Dawson wcieli się w rolę Claire Temple, Alfie Woodard zagra Mariah Dillard, a Theo Rossi będzie Shadesem. Nowymi członkami obsady są: Mustafa Shakir jako John McIver – naturalny przywódca, który wniesie do Harlemu dawkę charyzmy, a także Gabrielle Dennis jako Tilda Johnson, wykwalifikowana pani doktor, której historia łączy się bezpośrednio również z tą dzielnicą.

Producentami wykonawczymi drugiego sezonu są Cheo Hodari Coker i Aïda Croal, a w rolach koprodecentów sprawdzą się Jeph Loeb i Jim Chory. Najnowszy sezon będzie dostępny na Netflixie 22 czerwca.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?