Advertisement

Luke Cage trzyma własny billboard w nowym materiale promocyjnym 2. sezonu!

Jak dotąd marketing wokół najnowszego sezonu o najtwardszym Defenderze ograniczał się przede wszystkim do zwiastunów i klipów. Tym razem jednak do promocji posłużył… billboard. Nie byłoby w tym nic specjalnie oryginalnego, gdyby fakt, że podtrzymuje go sam Luke Cage!

A właściwie model Luke’a Cage’a, jeżeli chodzi o ścisłość. Jednak z daleka billboard wygląda rzeczywiście tak, jakby podtrzymywał go osobiście siłacz z Harlemu:

Zobacz również: Geoff Johns napisze scenariusz do filmu Green Lantern Cops

Opis fabuły nowego sezonu: Po oczyszczaniu swojego imienia i z reputacją osoby posiadającej kuloodporne ciało, na ulicach Harlemu Luke Cage staje się prawdziwą sławą. Jego rozpoznawalność sprawia, że na jego barkach spoczywa jeszcze większa odpowiedzialność ochrony społeczności Harlemu. Gdy pojawia się nowy wróg, Luke będzie zmuszony balansować na granicy, która oddziela superbohatera od zwykłego złoczyńcy.

W drugim sezonie Luke’a Cage’a Mike Colter powróci jako tytułowy bohater, Simone Missick jako Misty Knight, Rosario Dawson wcieli się w rolę Claire Temple, Alfie Woodard zagra Mariah Dillard, a Theo Rossi będzie Shadesem. Nowymi członkami obsady są: Mustafa Shakir jako John McIver – naturalny przywódca, który wniesie do Harlemu dawkę charyzmy, a także Gabrielle Dennis jako Tilda Johnson, wykwalifikowana pani doktor, której historia łączy się bezpośrednio również z tą dzielnicą.

Producentami wykonawczymi drugiego sezonu są Cheo Hodari Coker i Aïda Croal, a w rolach koprodecentów sprawdzą się Jeph Loeb i Jim Chory.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?