the old guard background Advertisement

Macaulay Culkin dołącza do obsady American Horror Story

Aktor, którego wszyscy doskonale znamy z Kevina samego w domu, tym razem pojawi się w horrorze. Macaulay Culkin dołączył do obsady 10 sezonu American Horror Story.

Nowy sezon popularnego serialu będzie miał swoją premierę już tej jesieni. W związku z tym w końcu dostaliśmy informacje o pełnej obsadzie American Horror Story. Podał ją na swoim Instagramie scenarzysta i producent Ryan Murphy. Wśród nazwisk pojawiło się oczywiście wielu aktorów, którzy od dłuższego czasu związani są z serią. Będziemy więc mieć do czynienia z Sarah Paulson, Evanem Petersem, Kathy Bates, Billie Lourd, Leslie Grossman, Adiną Porter, Lily Rabe, Angelicą Ross i Finnem Wittrock. Pośród nich wyłoniło się jednak również nazwisko Macaulaya Culkina. Będzie to jego pierwszy kontakt z tą produkcją.

View this post on Instagram

#AHSSeason10

A post shared by Ryan Murphy (@mrrpmurphy) on

Zobacz również: Wiedźmin – ogłoszono nowego choreografa walk w 2. sezonie!

Na razie nic nie wiadomo o fabule kolejnego sezonu. Nie pomaga również post Murphy’ego, który przedstawia jedynie nazwiska na tle morskich fal. Musimy więc czekać na ewentualny trailer, a na razie zadowolić się jedynie informacjami o obsadzie produkcji.

Źródło: eonline.com / Ilustracja wprowadzenia: Rodin Eckenroth

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?