the old guard background Advertisement

Mamy odpowiedź Netfliksa na list Morawieckiego!

Kilka dni temu prezydent Mateusz Morawiecki wysłał list do platformy Netflix w sprawie krzywdzących dla naszego kraju błędów w serialu Iwan Groźny z Treblinki.

Chodziło przede wszystkim o zaznaczenie obozów śmierci w obrębie współczesnych granic Polski i brak wyjaśnień, że były wybudowane przez nazistowskie Niemcy. Netflix dość szybko odpowiedział na list Morawieckiego z takim oto komunikatem:

Zobacz również: Iwan Groźny z Treblinki – premier Polski wysłał list do szefa Netfliksa w sprawie rozmieszczenia obozów koncentracyjnych na mapie

Jak widać, list nie został napisany na darmo i odzew w jego sprawie wydaje się być odpowiednio rychły. Czekamy zatem jeszcze na realizację tychże sprostowań.

Opis serialu: Staruszek z Cleveland trafia przed izraelski sąd. Czy naprawdę jest strażnikiem z nazistowskiego obozu śmierci znanym jako Iwan Groźny?

Źródło: Facebook Netflix Polska / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?