Mandalorian wzbogacił się o kolejną aktorkę

Premiera serialu Mandalorian coraz bliżej. Otrzymaliśmy już pełny zwiastun, dostajemy coraz więcej zdjęć, a teraz wiemy o kolejnej aktorce, która pojawi się w nowej produkcji, Julii Jones.

Aktorka znana z Sagi Zmierzch i Westworld zasili obsadę serialu Mandalorian. Julia Jones pojawi się na ekranie razem z Pedro Pascalem, który odgrywa główną rolę. Oprócz wspomnianej dwójki, w produkcji grają Gina Carano (Deadpool), Carl Weathers (Rocky), a także Giancarlo Esposito (Breaking Bad) i Emily Swallow (Supernatural). Niestety, na razie nie wiemy w kogo wcieli się Julia Jones. Premiera jednak niedługo, więc jeszcze tylko dwa miesiące i będziemy mogli się o tym przekonać, śledząc historię mandaloriańskiego łowcy nagród.

Fot. kadr z serialu Westworld

Zobacz również: The Mandalorian wyjaśni nam jak powstał Najwyższy Porządek

Mandalorian na platformie Disney+ pojawi się już 12 listopada. W głównej roli zobaczymy łowcę nagród z tytułowego ludu wojowników kierujących się specyficznym kodeksem. Postać grana przez Pascala będzie trzecim przedstawicielem Mandalorian, który pojawia się w głównej serii Gwiezdnych Wojen. Poprzednio mogliśmy poznać Jango i Boba Fetta.

Oprócz niego, na ekranie zobaczymy także wiele postaci z różnych grup, które próbują odnaleźć się w świecie po upadku Imperium. Jedną z zapowiedzianych bohaterek jest grana przez Ginę Carano Carę Dune, służącą kiedyś w szeregach szturmowców.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Mandalorian

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?