Mayans MC z dłuższym teaserem!

Mayans MC, czyli spin-off Synów Anarchii,rusza jesienią tego roku, a stacja FX udostępniła kolejny teaser. Za  10-odcinkowy serial odpowiedzialny będzie twórca oryginału Kurt Sutter.

Fani Synów Anarchii dobrze znają Mayans MC, bowiem gang ten wystąpił już w produkcji. Teraz przyjrzymy się dalszym losom tej motocyklowej organizacji, a dokładnie poznamy losy głównego bohatera, którym będzie EZ Reyes. Latynos będzie musiał wykazać się wśród swoich braci i walczyć o pozycję lidera. Pierwsza, klimatyczna zajawka przedstawia nam właśnie tę postać, innych członków gangu i starego znajomego – Marcusa Alvareza.  Co prawda o szczegółach fabuły niczego się nie dowiadujemy, ale teaser zaostrza apetyt na kolejną, motocyklową jazdę bez trzymanki.

Zobacz również: Kevin Spacey wraca na salony! Zwiastun filmu Billionaire Boys Club

W obsadzie spin-offu znajdują się: D Pardo, Edward James Olmos, Sarah Bolger, Clayton Cardenas, Richard Cabral, Michael Irby, Raoul Trujillo, Antonio Jaramillo i Carla Baratta.

Źródło: YouTube/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Stały współpracownik

Fan kina i seriali. Krążą plotki, że wszystko co jest w odcinkach to obejrzy. Dementuje i po kryjomu ogląda, Zazwyczaj się przyznaje i o tym opowiada. Lubi gadać, nawet nagrywa i wrzuca w formie podcastu na YouTube. Przede wszystkim szuka kreatywności w świecie filmu i telewizji, czegoś nowego, co przyśpieszy bicie jego filmowego serca. W wolnych chwilach ogląda seriale, chodzi do kina i gra na PS4.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?