Mesjasz – Netflix nie wypuści 2. sezonu

Zbierający całkiem niezłe oceny serial zakończył swoją pierwszą odsłonę cliffhangerem. Nie zostanie on jednak wyjaśniony.

Włodarze platformy Netflix zdecydowali bowiem, że Mesjasz zostanie anulowany, odpowiedź zatem na ważne pytanie w związku z tożsamością bohatera nie zostanie wyjawiona. O tych wieściach poinformował Will Traval, który gra jedną z ważniejszych ról w serialu.

Zobacz również: Pan T. już w piątek 27 marca w usłudze premiery VOD+ platformy CANAL+.

Opis: Agentka CIA Eva Geller (Michelle Monaghan) prowadzi śledztwo służące ustaleniu pochodzenia i zamierzeń człowieka (Mehdi Dehbi), który przyciąga międzynarodową uwagę efektownymi zakłóceniami porządku publicznego. Ta charyzmatyczna postać zyskuje popularność w światowych mediach i gromadzi coraz liczniejszych wyznawców opisujących dokonywane przez niego cuda. Geller ściga się z czasem, próbując stwierdzić czy ten człowiek naprawdę jest mesjaszem, czy tylko oszustem, którego działania zagrażają porządkowi na świecie. Rozwijająca się fabuła jest prezentowana z różnych przeplatających się perspektyw. Oglądamy tę historię oczami m.in. izraelskiego oficera wywiadu (Tomer Sisley), teksańskiego kaznodziei (John Ortiz) i jego córki (Stefania LaVie Owen), palestyńskiego uchodźcy (Sayyid El Alami) oraz dziennikarki (Jane Adams) opisującej sprawę w mediach.

Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stan Li Qbrik pisze:

Cóż, serial Netflixa, jakość wątpliwa, a brak kontynuacji wielce prawdopodobny.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?