Milczenie owiec otrzyma serialowy spin-off Clarice na CBS

Po 29 latach od premiery Milczenia owiec, fani kultowego thrillera dostaną w swoje ręce serialowy spin-off. Clarice pojawi się w ramówce stacji CBS być może jeszcze w tym roku.

Serialowy powrót do tak starej marki dla wielu może być dość zaskakujący. Stacja CBS jak widać wierzy jednak w jej siłę i zamierza po tylu latach stworzyć bezpośrednią kontynuację. Jak sama nazwa wskazuje, Clarice skupi się na postaci agentki Starling, a akcja osadzona będzie rok po wydarzeniach z filmu. W serialu będziemy mogli obserwować jak doświadczona już bohaterka wraca do pracy i poluje na kolejnych niebezpiecznych morderców. Jednocześnie będzie musiała lawirować w świecie najwyższych władz w Waszyngtonie. Ze względu na okres w jakim osadzona jest fabuła, nie możemy jednak liczyć na powrót Jodie Foster do roli.

Fot. kadr z filmu Milczenie owiec

Zobacz również: Tenet – wiemy, jaki będzie miał budżet film Christophera Nolana

Pomysłodawcą Clarice jest Alex Kurtzman. Jest on producentem, który aktualnie zarządza marką Star Trek. W jego portfolio znajdziemy jednak bardzo różnorodne produkcje – od Marvela do Xeny: wojowniczej księżniczki. Tym razem zajmie się on jednak nie tylko produkcją, ale także scenariuszem, przy którym pomoże mu Jenny Lumet. Na razie nie wiadomo jednak nic o reszcie twórców i obsadzie. Serial ma jednak pojawić się na ekranach już na przełomie 2020 i 2021 roku. Niedługo powinniśmy, więc otrzymać więcej informacji.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Milczenie owiec

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?