Mindhunter – David Fincher zdradził datę premiery 2. sezonu!

Mindhunter zawładnął naszymi umysłami. Serial Netflixa zyskał dużą popularność dzięki mrocznej atmosferze i intrygującej fabule. Produkcja skupiała się na przedstawieniu pracy agenta Forda i Tencha, którzy przeprowadzali rozmowy z seryjnymi mordercami. Jednym z reżyserów jest David Fincher, który zdradził datę premiery 2. sezonu serialu Mindhunter.

Twórca Zodiaka w rozmowie z KCRW powiedział, że nowe odcinki zadebiutują na platformie już 16 sierpnia 2019 roku. Na następny sezon pozostaje nam tylko miesiąc oczekiwania.Choć nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów, to już wiadomo, że fabuła skoncentruje się na morderstwach dzieci w latach 1979-1981. Do brutalnych zbrodni doszło w Atlancie i zamordowanych zostało około 30 Afroamerykanów.

Fot: Netflix

Zobacz również: Euforia – powstanie 2. sezon serialu!

Jest na co czekać, ponieważ na ekran powrócą znani z poprzedniego sezonu Jonathan Groff, Holt McCallany i Anna Torv. Z taką obsadą i twórcami możemy spodziewać się naprawdę niezłego widowiska. Pierwszy sezon serialu Mindhunter zadebiutował na platformie Netflix 13 października. Produkcja opowiada o dwóch agentach FBI (Jonathan Groff i Holt McCallany), którzy rozpoczynają śledztwa mające odmienić przyszłość kryminalistyki.

Serial został wyreżyserowany przez Davida Finchera (Zaginiona dziewczyna), Asifa Kapadię (Amy), Tobiasa Lindholma (Wojna) i Andrew Douglasa (Amityville). Prucentami wykonawczymi są David Fincher, Joshua Donen, Charlize Theron oraz Cean Chaffin.

Źródło: ign.com/  Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?