Advertisement
banner

Miranda Richardson dołącza do obsady prequela Gry o tron!

Nie licząc kilku szczątkowych informacji, prequel najpopularniejszego serialu ostatnich lat jest raczej niewiadomą. I tak prawdopodobnie mniej więcej zostanie, dopóki nie zakończy się właściwa seria. Jedynym stałym czynnikiem póki co są kolejne nazwiska w obsadzie.

Na dzień dzisiejszy dołącza również Miranda Richardson, którą zobaczymy także w tegorocznym Dobrym Omenie. Nie ma oczywiście jeszcze informacji, kogo aktorka zagra. Dołączy za to do takich aktorów, jak Naomi Watts, Naomi Ackie, Josh Whitehouse, Denise Gough, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley, Alex Sharp i Toby Regbo.

Miranda Richardson

kadr z filmu Upiór w operze

Zobacz również: Diuna – znamy kompozytora!

Prequel Gry o tron będzie miał miejsce na długo – bo na całe tysiąclecia – przed właściwą akcją w powieściach Martina. Omawiać ma burzliwy okres historyczny zwany Długą Nocą, kiedy to m.in. doszło do genezy Białych Wędrowców. Premiera ma odbyć się w 2020 roku.

Showrunnerem serialu jest Jane Goldman (Kingsman), a producentem show jest oczywiście autor książek George R.R. Martin. W jedną z głównych ról wcieli się Naomi Watts.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?