Ms. Marvel – wiemy, kto wyreżyseruje kolejny serial Marvela!

Kamala Khan a.k.a. Ms. Marvel całkiem udanie zadebiutowała w głośniejszym projekcie, czyli grze wideo Marvel’s Avengers. Ale przed nami także serialowa adaptacja.

Poznaliśmy teraz osoby, które wyreżyserują tę produkcję. Fani Bad Boys for Life mogą być usatysfakcjonowani, bowiem do tego grona dołączają Adil El Arbi i Bilall Fallah. Pojawi się też Meera Menon – której dokonania to choćby praca nad The Walking Dead czy Outlanderem oraz Sharmeen Obaid-Chinoy, która dotąd zajmowała się krótkometrażowymi produkcjami dokumentalnymi.

Fot. Marvel

Zobacz również: She-Hulk – gwiazda Orphan Black zagra tytułową bohaterkę!

Kamela Khan to pierwsza muzułmańska bohaterka z własną serią w historii Marvela. W serialu, tak jak w pierwowzorze, jest ona Amerykanką pakistańskiego pochodzenia, która należy do religijnej rodziny mieszkającej w New Jersey. Ms. Marvel to chyba największa fanka Carol Danvers, dlatego przyjęła za swój pseudonim jeden ze starszych tytułów Kapitan Marvel.  Ma polimorficzne moce, dzięki czemu jej ciało jest bardzo elastyczne i może przybrać dowolną formę. Showrunnerką serialu została brytyjska scenarzystka Bisha K. Ali, która wcześniej pracowała nad serialem Cztery wesela i pogrzeb. Potwierdzono również, że Ms. Marvel pojawi się nie tylko w serialu, ale również w przyszłych filmach MCU.

źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?