Na Disney Plus pojawi się również serial o Lady Sif?

Pojawiły się nowe spekulacje na temat nadchodzącej oferty platformy VOD Disney Plus. Według nowych informacji w serwisie pojawi się kolejny ekskluzywny serial z postacią występującą w filmowym uniwersum Marvela. Jego główną bohaterką ma być wojowniczka z Asgardu Lady Sif, a w roli tej powróci Jaimie Alexander.

Jak donosi serwis Discussing Film, serial jest w bardzo wczesnej fazie rozwoju, lecz ma być produkowany osobiście przez Kevina Feige’a, a jego łączny budżet wyniesie 100 milionów dolarów. Pierwszy sezon liczyć będzie od 6 do 8 odcinków. Nie ustalono za to kiedy produkcja będzie się rozgrywać: przed czy po wydarzeniach z Thor: Ragnarok. Reprezentanci Marvela, Disneya oraz amerykańskiej aktorki odmówili komentarza amerykańskim mediom na temat tych rewelacji.

Zobacz również: ANKIETA: Czy Bohemian Rhapsody zasłużył na Złotego Globa?

Lady Sif Thor MCU Alexander Jamie

fot. Marvel

Jaimie Alexander w MCU wciela się w drugoplanową postać Lady Sif, asgardzkiej wojowniczki i przyjaciółki Thora. Oglądać ją mogliśmy w filmach Thor i Thor: Mroczny Świat oraz gościnnie w dwóch odcinkach serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. Aktorka miała pojawić się również w niewielkiej roli w Thor: Ragnarok, lecz ostatecznie do tego nie doszło, gdyż w tym samym czasie pracowała nad serialem Blindspot, w którym gra główną rolę.

Ponadto wśród projektów potwierdzonych i spekulowanych, które pojawią się na Disney+ są seriale: Loki, Falcon and the Winter Soldier, Vision and the Scarlett Witch, Nick Fury i Rocket and Groot.

Źródło: wegotthiscovered.com / ilustracja wprowadzenia: ABC/Kelsey McNeal

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?