Advertisement
banner

Narcos – data premiery i zwiastun 4. sezonu!

Hit Netflixa powróci już niebawem. 16. listopada zaplanowana premierę 4. sezonu serialu, który przedstawi nam nowych bohaterów. Zatytułowany został Narcos: Meksyk.

Narcos jest jednym z najpopularniejszych seriali Netflixa. Akcja kolejnej odsłony porachunków narkotykowych osadzona została w Meksyku w latach 80-tych. Czy będzie tak fascynująca jak poprzednie sezony? Zwiastun przedstawiający pierwszy sceny nadchodzących nowych epizodów wydaje się być wystarczającą odpowiedzią. Zobaczcie poniżej!

Zobacz również: Hollywodzki remake Jacka Stronga nie powstanie w Polsce?

Narcos: Mexico przedstawi nam początki kartelu Guadalajara w latach 80., kiedy to Felix Gallardo (Luna) przejmuje władzę i jednoczy pozostałych handlarzy, w celu zbudowania imperium. W tym samym czasie agent DEA – Kiki Camarena (Pena) przeprowadza się z żoną i synem z Kalifornii do Guadalajara, aby objąć nowe stanowisko. Szybko dowiaduje się, że jego zadanie będzie jeszcze trudniejsze, niż się tego spodziewał. Podczas gdy Kiki zbiera informacje o Felixie i coraz bardziej zagłębia się w swoją misję, następuje coś tragicznego, co wpływa na handel narkotykami i rozpoczyna wojnę przeciwko nim, która potrwa wiele lat. W obsadzie znajdują się m.in.: Michael Pena ,Diego Luna Aaron Staton, Alfonso Dosal, Alyssa Diaz, Clark Freeman, Fernanda Urrejola, Gerardo Taracena, Jackie Earle Haley, Lenny Jacobson i wielu innych.

Źródło: YouTube/ Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?