Narcos: Meksyk – oto agent Camarena!

Pojawił się krótki klip, który został w całości poświęcony jednemu z głównych bohaterów Narcos: Meksyk – granemu przez Michaela Penę agentowi Camarenie..

Agent Camarena | Narcos | Netflix

Oto Kiki Camarena – agent, który niemal samodzielnie zlikwidował kartel Guadalajara. Narcos: Meksyk już 16 listopada na Netflix.

Opublikowany przez Netflix Poniedziałek, 5 listopada 2018

Zobacz również: Filmowa wersja Deadwood rozpoczęła produkcję!

Narcos: Meksyk przedstawi nam początki kartelu Guadalajara w latach 80., kiedy to Felix Gallardo (Diego Luna) przejmuje władzę i jednoczy pozostałych handlarzy, w celu zbudowania imperium. W tym samym czasie agent DEA – Kiki Camarena (Micheal Pena) przeprowadza się z żoną i synem z Kalifornii do Guadalajara, aby objąć nowe stanowisko. Szybko dowiaduje się, że jego zadanie będzie jeszcze trudniejsze, niż się tego spodziewał. Podczas gdy Kiki zbiera informacje o Felixie i coraz bardziej zagłębia się w swoją misję, następuje coś tragicznego, co wpływa na handel narkotykami i rozpoczyna wojnę prze

Narcos: Meksyk przedstawi nam początki kartelu Guadalajara w latach 80., kiedy to Felix Gallardo (Diego Luna) przejmuje władzę i jednoczy pozostałych handlarzy, w celu zbudowania imperium. W tym samym czasie agent DEA – Kiki Camarena (Micheal Pena) przeprowadza się z żoną i synem z Kalifornii do Guadalajara, aby objąć nowe stanowisko. Szybko dowiaduje się, że jego zadanie będzie jeszcze trudniejsze, niż się tego spodziewał. Podczas gdy Kiki zbiera informacje o Felixie i coraz bardziej zagłębia się w swoją misję, następuje coś tragicznego, co wpływa na handel narkotykami i rozpoczyna wojnę przeciwko nim, która potrwa wiele lat. W obsadzie znajdują się m.in.: Michael Pena, Diego Luna, Aaron Staton, Alfonso Dosal, Alyssa Diaz, Clark Freeman, Fernanda Urrejola, Gerardo Taracena, Jackie Earle Haley, Lenny Jacobson i wielu innych.

Serial pojawi się na platformie Netflix 16 listopada.

Źródło: Facebook/Netflix/ Ilustracja wprowdzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?