Neymar zagrał w 3. sezonie serialu Dom z papieru!

Piłkarz pojawił się gościnnie w trzecim sezonie serialu Dom z papieru. Sceny z jego udziałem zostały jednak wycięte po tym, jak został oskarżony o gwałt. W każdym razie postępowanie umorzono ze względu na brak dowodów i Netflix zdecydował się dokleić sceny z Neymarem.

Netflix postanowił właśnie udostępnić odświeżoną wersji trzeciego sezonu Domu z papieru z gościnnym udziałem Neymara. Brazylijczyk wcielił się w postać mnicha João i pojawia na kilka sekund w szóstym (od 03:42) i ósmym (od 01:58) odcinku sezonu. Swój występ, piłkarz zapowiedział już kilka miesięcy temu, kiedy to w listopadzie 2018 roku opublikował zagadkowe zdjęcie na którym on i jego klubowy kolega Kylian Mbappe zakładali charakterystyczną maskę Salvadora Dali, związaną z serialem. Teraz już wiemy, że miało to związek z jego występem w La casa del papel. Sceny z udziałem Neymara możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz również: Dom z papieru – zakończono prace na planie 4. sezonu!

Trzeci sezon Domu z papieru spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem widzów. Co więcej, pobił netfliksowy rekord oglądalności dla serialu nieanglojęzycznego. Wielki skok Profesora i jego ekipy obejrzano już w ponad 34 mln gospodarstw domowych.
Źródło: Netflix/ Youtube/ Ilustracja wprowadzenia: Youtube

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?