Nick Fury z własnym serialem?!

Kultowa scena po napisach w Iron Manie, w której grany przez Samuela L. Jacksona Nick Fury pojawia się w apartamencie Tony’ego Starka już zapisała się w historii kina jako zaczątek największej kinowej franczyzy.

Postać ta odgrywała kluczowy udział w tworzeniu MCU. Z czasem co prawda jego rola nieco straciła na znaczeniu, jednak Fury zawsze co jakiś czas dawał o sobie znać – ostatnio widzieliśmy go w Spider-Man: Daleko od domu.  Jak podaje portal Variety, do roli w serialu ma powrócić sam Samuel L. Jackson. Jak na razie jednak nie podano informacji, czy może chodzić o jakiś rodzaj prequela, czy dalsze losy superszpiega Marvela.

Zobacz również: The Boys – będzie spin-off! Młodzi superherosi na studiach!

Nad scenariuszem serialu ma pracować Kyle Bradstreet, którego znamy z pracy przy takich projektach jak Stacja Berlin i przede wszystkim Mr. Robot.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?