Niedorozwiedzeni – nowy serial na antenie Comedy Central Polska

Jak pogodzić rozwód i wspólną opiekę nad trójką dzieci? Bohaterowie serialu „Niedorozwiedzeni” wpadli na nietypowy pomysł, który zaowocuje szeregiem zabawnych sytuacji. Premiera na antenie Comedy Central Polska już 5 sierpnia o 21:00.   

Lena i Martin byli w sobie kiedyś szaleńczo zakochani. Jednak upływający czas i rutyna życia wpłynęły destrukcyjnie na ich małżeństwo. Podczas gdy perfekcyjna Lena przejęła rolę opiekuna całej rodziny, Martin, sądząc, że nic mu nie wychodzi, zwyczajnie przestał się starać. Zmęczeni życiem w platonicznym związku postanawiają się rozwieść. Mając jednak na uwadze dobro trójki swoich dzieci, para decyduje się na wprowadzenie nietypowego rozwiązania. Postanawiają podzielić się opieką po równo i wymieniać w obowiązkach co drugi tydzień. Podczas gdy „dyżurujący” rodzic będzie mieszkał w domu z dziećmi, drugi w tym czasie nocował będzie w… garażu. To niestandardowe podejście do podziału rodzicielskich obowiązków przyniesie niespodziewane efekty. Jak ułoży się życie „Niedorozwiedzonych”?

Premierowe odcinki serialu 5 sierpnia o 21:00, tylko w Comedy Central Polska.

Premiera: 5 sierpnia, poniedziałek, godz. 21:00 (dwa odcinki)

Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 21:00 (dwa odcinki)

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?