Advertisement
Advertisementpixel

Nowe, dokładniejsze potencjalne informacje o The Mandalorian

Pojawiły się kolejne informacje, które mogą nam przybliżyć to, co będzie się działo w The Mandalorian Jona Favreau.

Przede wszystkim jedno ze źródeł donosi, jakoby akcja miała się dziać równo pięć lat po Powrocie Jedi, na Zewnętrznych Rubieżach. Ma to mieć spore znaczenie na charakter fabuły, jako że strefy oddalone od centrum znanej galaktyki w znacznie mniejszym stopniu dbają o to, kto akurat trzyma stery w Courusant i okolicach. Innymi słowy, upadek Imperium i wszelkie inne związane z tym reperkusje mogą nie mieć żadnego wpływu na akcję. Co więcej, jeszcze inne źródło podaje, że ktoś widział na planie hełm Sabine Wren – Mandalorianki z animacji Star Wars Rebelianci. Obie informacje dalekie są jednak od oficjalnego potwierdzenia – przynajmniej póki co.

Mandalorian

kadr z filmu Star Wars Rebelianci

Zobacz również: Jak wytresować smoka 3 – finałowy zwiastun animacji!

Akcja serialu ma rozgrywać się po wydarzeniach przedstawionych w Powrocie Jedi. Protagonistą będzie samotny rewolwerowiec i jeden z Mandalorian, czyli rasy słynnych najemników i łowców nagród. Najbardziej znani są ze swoich  charakterystycznych zbroi – takich, jakie nosili m.in. Boba i Jango Fett.

Budżet pierwszego sezonu serialu wyniesie 100 milionów dolarów. Oznacza to, że na każdy odcinek będzie przeznaczone 10. Serial trafić ma na disneyowską platformę streamingową, która rusza w 2019 roku. W międzyczasie trwają też prace nad serią poświęconą Cassianowi Andorowi – bohaterowi znanego z filmu Łotr 1: Gwiezdne wojny – historie.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?