Nowe Muppety na Disney+ anulowane

Nowa seria o nazwie Muppets Live Another Day finalnie nie pojawi się na Disney+. Za scenariusz projektu odpowiadali Josh Gad, Adam Horowitz i Edward Kitsis.

Kolejna odsłona przygód znanych lalek nie powstanie ze względu na różnice zdań pomiędzy twórcami serialu a właścicielami marki, The Muppets Studio. Produkcją Muppets Live Another Day zajmowało się studio ABC. Zamówiono już pilot serialu i obsadzono scenarzystów. Mieli nimi być Josh Gad, który jest znanym aktorem głosowym oraz Adam Horowitz i Edward Kitsis, którzy odpowiadali za Zagubionych.

Serial miał kontynuować historię z filmu Muppety podbijają Broadway z 1984 roku. Akcja skupiłaby się na Kermicie, który musi znów zebrać całą grupę bohaterów i odnaleźć zaginionego psa Rowlfa.

Fot. kadr z filmu Muppety podbijają Broadway

Zobacz również: Scenarzysta Mad Men zajmie się Hawkeyem na Disney+

Muppety to jedna z kilku odnowionych marek, które miały przyciągać widzów do nowej platformy Disney+. Oprócz niej ogłoszono rebooty takich produkcji jak High School Musical, czy serial Lizzie McGuire. Główną siłą streamingu od Disneya są jednak projekty związane z markami MCU oraz Gwiezdnych Wojen.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Ulica Sezamkowa

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?