Nowe twarze w Watchmenach! Wiemy, kogo zagra Jeremy Irons?

Portal Variety donosi, że w Watchmenach zobaczymy także Yahya Abdul-Mateena II (Aquaman, Opowieść podręcznej) oraz Sarę Vickers (Endeavour, Alienista, The Crown).

Tym samym aktorzy dołączą do obsady pilotowego odcinka Watchmen realizowanego przez Damona Lindelofa, w którym wystąpią także: Regina King (Pozostawieni), Don Johnson (Django), Louis Gossett Jr. (Hap i Leonard), Tim Blake Nelson (Colossal), Adelaide Clemens (Rectify), Andrew Howard (Bates Motel), Frances Fisher (Masters of Sex), Jacob Ming-Trent (Biała sława) i Tom Mison (Jeździec bez głowy). Nie wiadomo niestety nic na temat roli poszczególnych osób w Watchmenach.

Nie tak dawno, poinformowano również o zaangażowaniu Jeremy’ego Ironsa (Liga sprawiedliwości) w projekt Lindelofa i HBO. Aktor, wedle pierwszych doniesień, miałby wcielić się w „starzejącego się i władczego lorda przebywającego w angielskiej posiadłości”. Z tego opisu niewiele można było wywnioskować, ale portal The Hashtag Show dotarł do kolejnych szczegółów o Watchmenach. Otóż, postać, którą miałby zagrać Jeremy Irons, określana jest jako „Blondyn”. Jest „bardzo inteligentnym i nie dającym o sobie zapomnieć człowiekiem. Taki William Hurt ze syndromem Aspergera. Był przyzwyczajony do tego, że wszyscy byli mu posłuszni, a on sam zawsze miał rację. Jest arogancki, erudycyjny i szlachetnie urodzony. Wysportowany i nie opuścił nigdy żadnego ćwiczenia”.

Jeremy Irons i Watchmen

Źródło: Heroic Hollywood

Zobacz również: Jeremy Irons w obsadzie serialu Watchmen!

Watchmen: Strażnicy (opis dystrybutora): Akcja filmu osadzona jest w alternatywnej Ameryce roku 1985, kiedy to przebrani w kostiumy superbohaterowie są częścią społeczeństwa, a Zegar Sądu Ostatecznego – wyznaczający poziom napięcia między USA, a Związkiem Radzieckim – stale pokazuje pięć minut do północy. Kiedy jeden ze Strażników zostaje zamordowany, Rorschach postanawia odnaleźć mordercę. Ponownie jednocząc siły z dawnym legionem zwalczającym przestępczość – rozwiązaną grupą superbohaterów na emeryturze, z których tylko jeden posiada prawdziwą moc – Rorschach wpada na trop zakrojonego na szeroką skalę spisku, który prowadzi do czasów ich wspólnej przeszłości i katastroficznych konsekwencji w przyszłości.

Źródło: Heroic Hollywood, ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: ComingSoon.net

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?