Nowe wideo z Ruby Rose trenującą do roli Batwoman

Pojawiły się nowe materiały promujące zbliżający się serial CW. Możemy zobaczyć, jak grająca tytułową bohaterkę Ruby Rose przygotowuje się do roli.

View this post on Instagram

🦇🦇🦇

A post shared by Ruby Rose (@rubyrose) on

Batwoman to postać z kart komiksów DC oraz superbohaterskie alter ego Kate Kane, kuzynki Bruce’a Wayne’a. Serial solowy o mścicielce z Gotham City powstaje dla stacji CW i trafić na małe ekrany ma w 2019 roku. Wcześniej, bo już w tym roku, postać ma zadebiutować w cross-overze produkcji należących do Arrowverse.

Zobacz również: The Eternals – główny bohater będzie homoseksualistą? Tomasz Kot brany pod uwagę do jednej z ról

Rozpoznawalność Ruby Rose przyniósł udział w serialu Orange is The New Black. Australijkę najczęściej spotkać można w kinie akcji, gdyż na koncie ma udział w takich produkcjach jak Resident Evil: Ostatni rozdział, John Wick 2, XxX: Reaktywacja czy zbliżającym się Meg.

Showrunnerką Batwoman będzie Caroline Dries (Pamiętniki wampirów). Realizację całego przedsięwzięcia będzie nadzorować Greg Berlanti, ojciec tzw. Arrowverse, czyli telewizyjnego uniwersum, w którym występują bohaterowie DC Comics.

Źródło: Heroic Hollywood / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?