Advertisement
banner

Nowy sezon Warsaw Shore – ekipa z Warszawy wiosną na antenie MTV Polska

Tej Ekipy nie da się zatrzymać! Ruszyły zdjęcia do kolejnej edycji, budzącego niesłabnące emocje, programu MTV. Tym razem stacja przygotowała dla swoich widzów jeszcze więcej niespodzianek.

Warsaw Shore

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Spider-Man: Far From Home – znamy datę premiery zwiastuna!

Dziesiąty, jubileuszowy sezon Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy dostarczył mnóstwa emocji i  zwrotów akcji. Bawiących się na Wybrzeżu Ekipowiczów odwiedziło wielu gości znanych fanom z poprzednich edycji show, m. in. Ptyś, Młoda, Alan i Ola. Nie lada zaskoczeniem było również pojawienie się Trybsona, który powrócił do programu w roli szefa. Jeżeli jednak ktoś myśli, że Ekipa z Warszawy pokazała już wszystko, jest w ogromnym błędzie!

Stacja MTV zdradziła, że rozpoczęły się zdjęcia do nowej edycji programu. Imprezowicze kolejny raz zawitają do stolicy i udowodnią na co naprawdę ich stać. W najnowszym sezonie udział wezmą: Mała, Ewelina, Klaudia, Pedro, Stifler i Spiker, który dołączył do Ekipy w dziesiątej serii i z miejsca skradł serca wszystkich uczestników. Czy do tej szóstki dołączą, na stałe lub gościnnie, nowe osoby? Tego fani dowiedzą się wkrótce. MTV zapewnia natomiast, że ten sezon będzie zdecydowanie różnił się od poprzednich.

Zdjęcia do jedenastego sezonu Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy realizowane są obecnie w Warszawie. Premiera programu planowana jest na wiosnę tego roku. Producentem wykonawczym pozostaje Dragon Head.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?