Obi-Wan Kenobi – Jar Jar Binks powróci z brodą?!

Prequel Trilogy powszechnie uważany jest za synonim najsłabszych elementów sagi. I nawet teraz, gdy te odczucia w sporej mierze przeniosły się na najnowszą trylogię od Disneya, wciąż pozostaje wiele osób, które dopatrują się największego zła właśnie w powrocie Lucasa po latach do gwiezdnej sagi. Tymczasem wygląda na to, że wkrótce pojawić się może jeden z symboli wizerunku części 1-3.

Jar Jar Binks ma powrócić w serialu poświęconym losom Obi-Wana Kenobiego – tak przynajmniej wynika z doniesień dziennikarza Making Star Wars. Portal ten stosunkowo rzadko się myli, można więc uznać tę plotkę za poważne przypuszczenie. Mielibyśmy dowiedzieć się, co Jar Jar robi po Zemście Sithów, gdy Imperium powstało, a Anakin Skywalker stał się siejącym postrach Darthem Vaderem. Postać ma ponadto nosić… brodę.

obi-wan

kadr z filmu Gwiezdne Wojny: część III – Zemsta Sithów

Zobacz również: Obi-Wan Kenobi – scenarzysta o klimacie serialu

Akcja produkcji będzie się rozgrywać 8 lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów. Głównym scenarzystą jest Hossein Amini (Alienista), a na stanowisku reżyserki stanie Deborah Chow.

Źródło: Making Star Wars / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Gwiezdne wojny: Część I – Mroczne widmo

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?