the old guard background Advertisement

Obi-Wan Kenobi – scenarzysta o klimacie serialu

O serialu koncentrującym się na mało znanym etapie życia jednego z największych Jedi w historii wiemy póki co stosunkowo niewiele.

Scenarzysta Hossin Amini w trakcie rozmowy z Discussing Film rzucił nieco światła na tę kwestię. Obi-Wan Kenobi ma przeżyć swoją najbardziej osobistą historię, związaną z zupełnie nową rolą w życiu. Już nie jest obrońcą galaktyki, tylko człowiekiem, który stracił wszystkich swoich przyjaciół i teraz musi ukrywać się w cieniu rosnącego w siłę Imperium. Serial ma być znacznie mniej widowiskowy niż to, co dotąd nam dawały produkcje z tego uniwersum.

Obi-Wan Kenobi z Gwiezdnych wojen

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również:  The Mandalorian – łowca nagród buduje swoją legendę w nowym spocie

Akcja produkcji będzie się rozgrywać 8 lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów. Głównym scenarzystą jest Hossein Amini (Alienista), a na stanowisku reżyserki stanie Deborah Chow.

Źródło: Discussing Film / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?