Obi-Wan Kenobi – wiemy kiedy będzie rozgrywać się akcja serialu!

Podczas D23 Expo Ewan McGregor osobiście potwierdził, że po raz kolejny wcieli się w rolę Obi-Wana Kenobiego w serialu Disney+. Dziś natomiast dowiadujemy się, kiedy będą rozgrywały się nowe przygody mistrza Jedi.

Informacje na temat umiejscowienia serialu Obi-Wan Kenobi w kanonie uniwersum Gwiezdnych Wojen ogłosili dzisiaj prowadzący The Star Wars Show na oficjalnym kanale Gwiezdnych Wojen na YouTube. Potwierdzili, że fabuła serialu rozgrywa się 8 lat po wydarzeniach z filmu Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów. Innymi słowy historia rozgrywa się 11 lat przed Nową Nadzieją. Ich wypowiedzi możecie posłuchać poniżej (od 01:05):

Zobacz także: The Mandalorian – mamy oficjalny zwiastun!

Poza tym nie wyjawiono żadnych nowych szczegółów. Wiadomo, że scenariusz jest już gotowy a prace na planie mają ruszyć na początku 2020 roku. Serial nie posiada jeszcze daty premiery.

Przypominamy, że wcześniej na platformie Disneya pojawi się serial The Mandalorian, który będzie miał swoją premierę w listopadzie tego roku.

Źródło: YouTube/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?