Advertisement

Obsada trzeciego sezonu „Chyłki” już na planie!

„Chyłka-Rewizja” – taki tytuł będzie nosić trzeci sezon serialu opartego na prozie Remigiusza Mroza. Fabuła skupi się na sprawie podwójnego morderstwa, w którą zaangażowana zostanie bohaterka. W rolach głównych powrócą Magdalena Cielecka oraz Filip Pławiak.

Zdjęcia do trzeciego sezonu produkcji Player Original rozpoczęły się w połowie lutego w Warszawie. Do obsady znanej z „Zaginięcia” oraz „Kasacji” dołączyli między innymi Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski, Małgorzata Klara.
Tym razem Joanna Chyłka musi zmierzyć się z nowymi problemami, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Przez przypadek zostaje zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa.  Jej klient, po stracie żony i córki, ma otrzymać pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego.  W międzyczasie staje się jednak głównym podejrzanym w sprawie.

Zobacz również: Skandal. Ewenement Molesty. Mamy zwiastun dokumentu o Moleście!

Serial zyskał już wierne grono wielbicieli, którzy z niecierpliwością czekają na trzeci sezon. W „Rewizji” odsłonimy kolejne oblicze naszej bohaterki. Jej zmagania w życiu osobistym okażą się równie interesujące co wyzwania na sali sądowej. Jedno jest pewne – Chyłka na pewno nie przestanie zaskakiwać. – mówi Dorota Chamczyk, producentka serialu.

View this post on Instagram

elazny m… hmmm🤔😉 #letsgetthepartystarted

A post shared by Filip Pławiak (@filipplawiak) on

Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym – Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media, kierownikiem produkcji Agnieszka Knysak-Sandecka. Za reżyserię odpowiadają Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel. Autorami scenariusza są Michał Wawrzecki oraz Justyna Stefaniak. Za zdjęcia odpowiada Mateusz Wichłacz.
„Chyłkę-Rewizję” będzie można obejrzeć jeszcze w tym roku w serwisie Player, gdzie dostępny jest już pierwszy i drugi sezon serialu.  Emisję „Kasacji” na antenie TVN zaplanowano na wiosnę.
Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: TVN/Agnieszka Jurek

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?