Od Supermana do Geralta. Henry Cavill chce zagrać Wiedźmina!

Nic tak chyba w naszym kraju nie podnosi skutecznie ciśnienia jak wszelkie newsy dotyczące serialowej adaptacji Wiedźmina od platformy Netflix. Powraca temat odtwórcy głównej roli, w której widziałby siebie Henry Cavill.

Aktora z całą pewnością nie trzeba przedstawiać, gdyż jak wiemy już trzykrotnie miał okazję wcielić się w Supermana w uniwersum DC. W jednym z ostatnich wywiadów dotyczących promocji filmu Mission: Impossible Fallout przyznał, że ostatnio zagrywał się w trzecią odsłonę gier od CD Project Red i bardzo podoba mu się ten wykreowany świat. Oprócz tego przeczytał również serię książek Andrzeja Sapkowskiego, których również jest fanem. Zapytany o to, czy byłby zainteresowany rolą Geralta, aktor bez zawahania powiedział twierdząco.

Obecnie przeprowadzany jest proces castingowy do netflixowego Wiedźmina i o ile twórcy nie zdradzili nam żadnych typów, to wśród fanów niejednokrotnie pojawiały się nazwiska Anson Mount, Mads Mikkelsen oraz Josh Holloway do objęcia roli słynnego zabójcy potworów. Co zatem powiecie na dopisanie sobie do listy Henry’ego Cavilla?

Źródło: ign,com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?