Opowieść podręcznej – 4. sezon oficjalnie zapowiedziany!

Adaptacja powieści Margaret Atwood zebrała tak wielką popularność i ogólne uznanie, że od pewnego już czasu scenarzyści serialu wychodzą już mocno poza literacką rzeczywistość. I wszystko wskazuje na to, że to będzie trwać dalej.

W trakcie TCA podano informację, że Opowieść podręcznej będzie miała czwartą odsłonę. Biorąc pod uwagę to, że 3. sezon jeszcze nie wyemitował swoich trzech ostatnich epizodów, twórcy wyraźnie planowali to już od dłuższego czasu. Póki co musimy zadowolić się jednak tą wstępną informacją. Być może niedługo po finale aktualnie emitowanej serii dowiemy się chociaż o orientacyjnej dacie projektu.

Opowieść podręcznej

fot. Kadr z serialu

Zobacz również: Opowieść podręcznej z nowym zwiastunem 3. sezonu

W serialu występują: Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel, Madeline Brewer, Amanda Brugel, Ann Dowd, O-T Fagbenle, Max Minghella, Samira Wiley i Bradley Whitford. Serial Opowieść podręcznej produkowany jest przez MGM. Jego twórcą i scenarzystą jest Bruce Miller.

Producentami wykonawczymi serialu są Miller, Warren Littlefield, Elisabeth Moss, Daniel Wilson, Fran Sears, Eric Tuchman oraz Mike Barker. Międzynarodowym dystrybutorem serialu jest spółka MGM.

Dotychczasowe trzy sezony Opowieści podręcznej dostępne są do obejrzenia na HBO GO.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?